Üsküdar Üniversitesi Tez Danışmanlığı

Ankara bölgesi yüksek lisans tez yazılır ilanları
Ankara Bölgesi Yüksek Lisans Tez Hazırlama
10 Ekim 2017
tez danismanligi yonetmeligi
Tez Danışmanlığı Yönetmeliği
3 Şubat 2018

2011 yılında insani değerler ve ruh sağlığı Vakfı tarafından İstanbul’da kurulan Üsküdar Üniversitesi sadece İstanbul’un değil ülkemizin lokomotif eğitim kurumlarından birisidir. Farklı sahalardaki fakülteleri ile beraber on binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmakta olan üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü kısmında uluslararası platformlarda ses getiren çalışmalara imza atılmaktadır. Ülkemizde nadir kabul edilen pek çok saha Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü kapsamında hatırı sayılır akademisyenlerle birlikte üniversite öğrencilerine hitap etmektedir. Farklı yüksek lisans ve doktora programları ile birlikte ön plana çıkmakta olan Sosyal Bilimler Enstitüsü yapmış olduğu birçok ar-ge çalışması ve laboratuvar hizmeti ile de çeşitli ödüller kazanmıştır.

uskudar universitesi yuksek lisans programlari

Üsküdar Üniversitesi Yüksek Lisans Programları

Üniversite bünyesinde farklı sahalarda yüksek lisans çalışmaları yapılmaktadır. Bu kapsamda yeni medya ve gazetecilik yüksek lisans programı belirlenerek oldukça nitelikli bir şekilde eğitim verilmektedir. Ayrıca üniversitenin önemli bölümlerinden olan klinik psikoloji alanında da pek çok yüksek lisans programı üniversite hocaları tarafından belirlenerek yerli ve yabancı öğrencilere imkânlar sunulmaktadır. Üsküdar Üniversitesi yüksek lisans çalışmalarından birisi de medya ve kültürel çalışmalar sahasında gerçekleştirilmektedir. Bu konu ile ilgili pek çok tez yayınlayan üniversite yeni öğrencilerle birlikte yoluna devam etmektedir. Nöropazarlama yüksek lisans programı son derece hassas ve akademik çalışmaların uluslararası standartlara göre yapıldığı önemli bir sahadır. Tüm bu alanlarda tez danışmanlık talepleri olan öğrencilere destek verilmektedir.

yuksek lisans ve doktora tezleri icin danismanlik hizmetleri

Yüksek Lisans ve Doktora Tezleri İçin Danışmanlık Hizmetleri

Üniversite bünyesinde gerçekleştirilmekte olan yüksek lisans programlarından birisi de uygulamalı psikolojidir. Kaliteli laboratuvarlar ve gözlemleme imkânları ile beraber gerçekleştirilen programda farklı yaklaşımlar ortaya konulmaktadır. Doktora çalışmalarında psikoloji doktora programı son derece geniş tutularak pek çok psikoloji konusu ile ilgili doktora hazırlığı yapılmaktadır. Mesleki psikolojiden bireysel psikolojiye kadar geniş bir sahada doktora programlarına imza atılmaktadır. Üsküdar Üniversitesi yüksek lisans ve doktora programlarına sadece yerli öğrenciler değil uluslararası platformlardaki nitelikli üniversitelerin öğrencileri de başvuruda bulunmaktadır. Kurumsal olarak bütün bu sahalarda tez danışmanlık uygulamaları ile yüksek lisans ve doktora öğrencilerine destek sunmaktayız.