Tez Yazdırmak İstiyorum

tez yazdırmak istiyorum
Bizlere ulaşan talepleri değerlendirdiğimizde, konuşmanın başlangıcında öğrencinin zamanının olmadığını ve desteğe ihtiyacının olduğunu belirtmesinin ardından ilk soru tez yazma fiyatları hakkındadır. Genel olarak kurdukları cümlelerde gerekçelerini izah eden öğrenciler, tez yazdırmak istiyorum diyerek detaylı bilgi talep eder. Tabi tüm bu soruların yanında öğrencinin kafasını en çok kurcalayan şeyler tez yazdırma merkezleri legalitesi ve tez yazdırmak suç mu? sorusunun yanıtıdır. O halde öncelikle öğrencilere acaba parayla tez yazdıran var mı? diye merak ettiren ve bizim gibi merkezlere ulaşmasını sağlayan gerekçeleri inceleyelim.


Tez Yazdırmak İstiyorum Ama Tüm Kaynaklarım Hazır

Genel olarak öğrenciler tez başlığını belirlemenin heyecanı ile online kaynak taraması yapar. Ulaştığı tüm dosyaları bilgisayarına depolar ve tez hazırlama aşamaları için gerekli olan tüm kaynakları edindiğini düşünür. Bunlar üzerinden tez metninin üretilmesi noktasına geçildiği zaman da çözümsüz ve nereden başlayacağını bilmez bir şekilde çaba sarf eder. Görevi bu süreci yönetmek olan danışman da zorunlu olduğu hususları yerine getirmediği zaman öğrenci, kaynak araştırması ve tez yazımına kafa yormak yerine bu işi kolay yoldan çözmek için bizim gibi kurumları arar ve “tez yazdırmak istiyorum ücretleri aktarabilir misiniz?” der.

Aslında pek çoğumuz öğrencilik yıllarında aldığımız dersleri sadece sınavda başarılı olmak için dinlemişizdir. Hatta bazıları hiç dersler ile ilişkisi olmadan son gece notları derleyerek sınavlara girmiştir. Sonuç odaklı öğrenci yaşantısı bunu gerektirmektedir. Bunun doğal bir sonucu olarak tez hazırlama aşamasında da öğrenci, sonuca en kısa yoldan ulaşma arzusundadır. Nasıl ki derslerin amacı ilgili disiplinde akademik değer kazanmaksa, tez yazımının amacı da belirli bir alanda uzmanlaşmaktır. Ama bu durum maalesef bizim eğitim sistemimizin içerisinde pek geçerli olmamakla birlikte, tez dönemi de sadece savunma sınavından ibarettir. Buna bağlı olarak da kişilerin tez yazdırmak istiyorum demesini garipsememek gerekir.


aslında sizin herhangi bir hazırlığınız bulunmamaktadir

Aslında Sizin Herhangi Bir Hazırlığınız Bulunmamaktadır

Danışmanlık talebi ile bize ulaşanlar, günah çıkarma diye tabir edebileceğimiz birçok açıklama yapar. Yukarıda izah ettiğimiz yöntemler ile tüm kaynaklarını hazırladığını, kendisinin bunu yazabilecek kapasitede olduğunu ama iş hayatındaki yoğunluk sebebi ile buna zaman ayıramadığını söyler. Gerekli olan tüm materyallerin kendisinde olduğunu, sadece bunların birleştirilmesi gerektiğini açıklar. Bu şekli ile aslında tez için üzerine düşeni yaptığını anlatmak ister. Tüm bunların anlamı tez yazdırmak istiyorum ama vicdanım rahat değil demektir. Zaten hazırlandığı düşünülen argümanların hiçbir değeri de yoktur.


Tez Yazdırma İstiyorum Talebinize Yanıt Veriyoruz

Bu gerekçelerin hiç birisi ile ilgilenmeden İşlemtez olarak sizlerden gelen tez yazdırmak istiyorum talebine eksiksiz ve en doğru şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz. Teziniz ile ilgili aklınıza takılan soruların tümüne yanıt verebilir, asla nihayete ermeyeceğini düşündüğünüz bu dönemi sizin yerinize tamamlayabiliriz. Çünkü bizler profesyonel ve akademik yetkinliği olan kadromuz ile parayla tez yazanlar olarak tecrübemizi ve birikimimizi pazarlamakta, bu unsurları temel alarak da kalitemizi ön plana çıkarmaktayız. Bizler ile çalışmanız halinde tez yazdırmak istiyorum düşünceniz yanıt bulacak ve mutlaka mezun olacaksınız

Tez hazırlama konusunda profesyonel danışmanlık ihtiyacınız mı var?