Tez Yazan Kişiler

tez danismanligi yonetmeligi
Tez Danışmanlığı Yönetmeliği
3 Şubat 2018
tez fiyatlari
Tez Fiyatları
13 Şubat 2018
tez yazan kisiler

Akademi dünyasında ortaya çıkan ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak üzere hizmet vermeye başlamış olan firmamızda tez yazan kişiler bakımından geniş bir kadroya sahip olmanın avantajlarını deneyimlerken aynı zamanda bu kişilerin alanında başarılı isimler olmasına da dikkat ediyoruz. Sosyal bilimlerden fen bilimlerine ve sağlık bilimlerine kadar çok farklı alanlardan isimleri bulundurduğumuz tez yazarı kadromuz sayesinde her türlü lisansüstü öğrencisinin yardıma ihtiyaç duyabileceği alanda desteklenmesini sağlıyoruz. Tezlerin ilk başlangıç aşamasındaki konu bulma noktasından sunumların yapılmasına yönelik hazırlıklara kadar uzun soluklu bir çalışma için profesyonel kadromuz her aşamada yetkinliğini ortaya koymaktadır.

Tez Yazan Kişiler Tez Çalışmasına Nasıl Dahil Oluyor?

Tez yazan kişilerin tez çalışmalarına tezler için bulunacak konu başlıklarının belirlenmesinden tez danışmanlarına yapılacak sunuma hazırlık aşamasına kadar tüm noktalarda bilgisini ve becerisini sunması mümkün olmaktadır. Bu süreçte firmamızda bulunan tüm tez yazan kişiler öncelikle belirli bir alanda çalışma yapmak üzere bizlere ulaşmış olan lisansüstü öğrencilerimizle bir araya geliyor. Bu buluşmalarda hangi konu üzerine çalışılmak istendiğinin belirlenmesi, hali hazırda akademik dünyada bu alanda ne üzerine çalışmalar yapıldığı, yeni bir alan açmak isteyen öğrencinin hangi alanlar üzerine eğilmesi gerektiği gibi konularda bir ön görüşme yapılıyor. Bu görüşme sonunda sizlerin firmamızdan destek almaya devam etmesi halinde tez yazan kişilerle birlikte hareket etmeniz söz konusu olmakta ve tüm kadrolarımız gizlilik ilkeleri korunacak şekilde çalışmanıza dahil olabilmektedir.

Tez Yazımı Nasıl Gerçekleşiyor?

Çoğu zaman tez yazan kişiler olarak adlandırılan kişiler olsalar da firmamızda yer vermiş olduğumuz tüm çalışanlarımız ve danışanlarımız kelimenin ilk anlamıyla anlaşılan tez yazımının üzerine çıkarak hizmet vermektedir. Burada tez çalışmalarının ilerletilmesinde verilen danışmanlık hizmetleri, redaksiyon ve düzeltme çalışmaları, kaynak araştırmalarının yapılması, istatistiksel analizlerin yapılması ve bunların yorumlanması gibi tüm süreçler tez yazımına dahil olan alanlardır. Bu sebeple firma olarak tüm kadromuzda her biri kendi alanında yetkinliğe sahip olan profesyonel olarak tez yazım kurallarının bilgisine sahip olan kadromuzla size destek veriyoruz. Tez yazan kişilerle ilgili tüm sorularınızı bize ulaştırarak aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz.