Kurumsal

İşlem Tez Yazdırma, Hazırlama ve Danışmanlık Merkezi

 • hakkımızda ilk foto
 • hakkımızda ikinci
 • hakkımızda üçüncü


Firmamız; doktora, tıpta uzmanlık ve yüksek lisans düzeyinde araştırma yapan kişilerin akademik anlamda ihtiyaç duyduğu tez danışmanlık hizmetini sağlamak üzere 8 Eylül 2015 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kadrosunu zenginleştirmeye devam eden işletmemizde devamlı olarak çalışan ve tez danışmanlık yetisine sahip 42 ekip üyesi yer almaktadır. Bu üyeler, hizmet talebinde bulunan kişilerin çalışma sahalarına bağlı olarak seçilmiş, alanında uzman akademisyenlerdir. Bunların yanı sıra, gerekli görülen durumlarda dışarıdan akademisyen ilavesi ile kadromuz derinleşebilmektedir.
İşletmemiz sosyal bilimler, sağlık bilimleri ve fen bilimleri alanlarında hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin tez süreçlerinde danışmanlıklarını üstlenmek, onları en doğru şekilde yönlendirmek sureti ile hedefe ulaştırmakla birlikte; çeşitli paket programların ya da laboratuvar ortamlarının kullanımını gerektiren çalışmalarda doğrudan destek sağlayabilmekteyiz. Yaptığımız tüm çalışmalarda kurumsal çizgimizi korumakta ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız.

Profesyonel Danışmanlık

Eğer tez hazırlama aşamalarınızda profesyonel danışmanlık desteğine ihtiyaç duyuyorsanız aranma talebinde bulunabilirsiniz

Aranma Talebi

Memnuniyetiniz önceliğimizdir

Tüm çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz
 • Garanti Altındasınız

  Tüm hizmtlerimiz için %100 başarı garantisi veriyor, aksi durumda ücretinizi iade ediyoruz.
 • Profesyonel Ellerdesiniz

  Kadromuzda yer alan ekip üyelerinin tümü alanında uzman ve uzun süredir tez hazırlama çalışması ile uğraşan profesyonellerdir.
 • Özgün Çalışmalar

  Tarafımızdan teslim alacağınız tüm işlerde orijinalliği taahhüt etmekteyiz. Turnitin raporunu tarafınıza ileterek intihalsiz çalışmalarımızı belgelemekteyiz.